Особливості

Народна мудрість: якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре - зроби сам. Даний додаток створений з досвідом користування існуючих аналогів, яким постійно бракує якогось функціоналу, а той, що є, не задовільняє ваших вимог.

Актуальна інформація

CityBus обробляє отримані дані, щоб інформувати вас про актуальну на даний момент інформацію.

Більше

Обране

CityBus надає можливість зберігати обрані списки маршрутів і застосовувати їх всього у пару тапів по екрану. Зберегти можна не лише набори маршрутів, а й "розумні зупинки", тобто зупинки, по яким можна дізнаватись час прибуття транспорту, що курсує через них.

Більше

Пошук маршрутів

Чи пам'ятаєте ви всі маршрути, що їздять вашим містом? Навіть якщо відповідь на це питання - "так", завжди можуть трапитись зміни, про які ви не будете знати. CityBus містить функцію пошуку маршрутів - потрібно лише обрати дві точки (або почати вводити адресу та обрати з запропонованих підказок). Додаток покаже всі маршрути, що мають зупинки поблизу обраних місць (якщо прямих маршрутів виявиться менше двох, будуть запропоновані також варіанти з пересадкою).

Більше

Анімація руху в реальному часі

Місцезнаходження одиниці транспорту передається не постійно, а лише кілька разів на хвилину. Але це не означає, що переміщення маркера на екрані повинно відбуватись лише стрибками. Отриманої інформації про координати, швидкість та напрям руху у більшості випадків достатньо, щоб з високою вірогідністю передбачити, де у реальному часі знаходиться транспорт. Відображення переміщення на карті анімоване, практично без перестрибування.

Більше

Оптимізація використання трафіку

Показати поточне розміщення транспорту без використання передачі даних неможливо. Але все решту - як от показ інформації по маршруту, схем проїзду, зупинок, пошук - не лише можливо, а й потрібно здійснювати без використання мережі. Саме так це реалізовано у CityBus - вся необхідна інформація міститься в додатку й не потребує завантаження. 

Більше

Візуалізація швидкості та напряму

Лише один погляд на карту дає змогу оцінити, куди і з якою швидкістю рухаються потрібний вам транспорт. В залежності від швидкості змінюється розмір зафарбованої ділянки білого кільця навколо маркера, а її середина вказує на напрям руху.

Більше

Кольорова ідентифікація маршрутів

Розрізняти маршрути надзвичайно просто, адже кожен з обраних маршрутів відрізняється не лише номером, а й кольором. 

Більше

Слідкування за транспортом

Це режим, у якому центр карти закріплюється на реальній позиції обраного транспорного засобу. Кожен раз, коли додаток отримує дані місцезнаходження транспорту, центр карти переміщується до останнього актуального значення позиції обраного транспортного засобу.

Більше